BESNİ
Giriş Tarihi : 23-03-2020 19:25

Belediye Başkanı Emre’den Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, Besni üzümü hediye etti.

Belediye Başkanı Emre’den Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

Besni Devlet Hastanesi’nde ki sağlık çalışanlarını ziyaret eden Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, buradaki sağlık çalışanlarına moral ve destek vermek amacıyla Besni’nin Dünyaca ünlü Besni üzümünü hediye etti.
-"ALKIŞ KAMPANYASINA EK OLARAK BESNİ ÜZÜMÜ DAĞITARAK DESTEK VERMEK İSTEDİK"
Başkan Emre, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamasında, "Ülkemiz ve dünya genelinde etkisini gösteren kovid-19 salgın hastalığından dolayı ilçemizde görev yapan sağlık personellerimize hem moral vermek hem de yoğun mesailerinden dolayı yorgunluklarını üzerinden atmaları için Besni üzümü dağıtmaya karar verdik.
AK Parti Besni İlçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı’nın katkıları ile Sağlık Bakanlığımızın başlattığı alkış kampanyasına ek olarak bizde böyle bir kampanya başlatarak sağlık çalışanlarımızın bizlerin aklında ve dualarında olduklarını hatırlatmak istedik.
Kendilerine hakkı ödenmez emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, bu hastalığın ülkemizden ve tüm insanlık âleminin üzerinden bir an önce geçmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.
 

Kaynak:PHA