SPOR
Giriş Tarihi : 14-02-2020 22:00

Keleş: Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Okul Sporları Gençler Kick Boks Türkiye Şampiyonasında madalya kazanan sporcuları tebrik ederek, "İlimizi başarıyla temsil eden sporcularımızın hepsi ile gurur duyuyoruz."dedi.

Keleş: Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir

Gençler Kick Boks Türkiye Şampiyonasına katılan sporcular 79 kg da Kubat Demir, 63 kg da Recep Deniz gümüş madalya alırken 94 kg da Muhammed Oğuz Bereket ise bronz madalya aldı.
Okul Sporları Gençler Kick Boks Türkiye Şampiyonasına katılan sporcuları ve antrenör Haluk Erdoğan’ı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, 65 ilden bin 100 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen şampiyonaya Adıyaman’dan 1 antrenör ve 3 sporcu katılım sağladıklarını belirterek elde ettikleri derecelerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
İl Müdürü Fikret Keleş, "Hiç bir başarı tesadüf değildir. Bu başarıların arkasında inanç, azim ve disiplinli bir çalışma olduğu sürece başarılar gelmeye devam edecektir. İlimizi başarıyla temsil eden sporcularımızın hepsi ile gurur duyuyoruz. Sizleri yetiştiren antrenörlerimizin gayretleri ve emekleri sayenizde madalya ile taçlanıyor. Sizlerle gurur duyuyor başarılarınızın devamını diliyorum."dedi.
Keleş, kendisini ziyaret eden sporcularımıza spor malzemesi hediye ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak:PHA