ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 26-11-2019 22:13

TSKGV'den Hayırsever Yıldırım’a Altın Madalya Ödülü

Adıyaman Yıldırım Eğitim Vakfı Başkanı hayırsever Abuzer Yıldırım, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na yaptığı maddi ve manevi katkılardan dolayı altın madalya ile ödüllendirildi.

TSKGV'den Hayırsever Yıldırım’a Altın Madalya Ödülü

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Karadeniz ve Besni TSKGV Tanıtım Kurulu Başkanı Ali Erdoğan, Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret etti.
Valilik Makamında düzenlenen ödül töreninde, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’de hazır bulundu.
Vali Aykut Pekmez, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na yaptığı maddi ve manevi katkılarından dolayı TSKGV tarafından adına düzenlenen altın madalya ve beraatını hayırsever Abuzer Yıldırım’a verdi.
Adıyaman’da toplumun ihtiyaç duyduğu birçok hayra vesile olan Yıldırım Vakfı Başkanı hayırsever Abuzer Yıldırım’a teşekkür eden Vali Pekmez,"Abuzer beyden Allah razı olsun. İnsanların en hayırlısı insana faydalı olandır. Bugüne kadar ilimizde yaptırdığı Ağız ve Diş Hastanesi, Okul, Cami, Sağlık Ocağı ve Taziye Evi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na yaptığı maddi ve manevi katkılar gibi birçok önemli hayırlara vesile oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum."dedi.
TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi emekli Albay Faik Ahmet Karadeniz  daha sonra Vali Aykut Pekmez’e teşekkür ederek plaket takdim etti.
Hayırsever Abuzer Yıldırım, Adıyaman’da, Ağız ve Diş Hastanesi, okul, cami, Özel Harekat Hizmet Binası ve lojmanları, Sağlık Ocağı ve Taziye Evi yaparak birçok hayra vesile olmuştu.
 

Kaynak:PHA