KAHTA
Giriş Tarihi : 10-09-2019 17:58   Güncelleme : 10-09-2019 17:58

Başkan Turanlı’dan, Kahtaspor yönetici ve sporcularına ziyaret

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, bu sezon BAL liginde oynayan Kahta02 spor yönetici ve futbolcularını takının tesislerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Başkan Turanlı’dan, Kahtaspor yönetici ve sporcularına ziyaret

 

Kahta02 spor ’un belediyenin eski binasındaki tesislerine gelen Başkan Turanlı, takım başkanı Musa Yıldırım ve Kahta02 spor yöneticileri tarafından karşılandı. Ziyaret sırasında konuşan Turanlı, “Kahta’nın tarihinde ilk defa BAL ligine yükselerek büyük bir fırsat yakalamıştır. Bunu değerlendirmemiz lazımdır. Kâhta’yı şimdiye kadara Kahtalı Mıçe tanıtıyordu. Bundan sonra Kahatspor inşallah Türkiye liglerine yükselecek ve Kahta’ının tanıtımını yapacaktır. Takımın Başkanına, yönetime ve sporcularımıza sonsuz güveniyoruz. Kahtaspor hepimizindir. Sahip çıkacağız. Kahtasporun sorunlarını dinledik. Bizi ilgilendiren konuları halledeceğiz.” Diye konuştu. ifade etti.

 

Kahtaspor başkanı Musa Yıldırım ise başkan Turanlı’nın takıma sahip çıkması ve gerçekleştirdiği ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “ Belediye başkanımız Yusuf Turanlı’nın ziyareti bizlere doping oldu. Takımın  tesislerle ve diğer konularla ilgili bazı sorunları var. Bu sorunları sayın Turanlı’ya ilettik. Sorunların çözümü için elinden geleni yapacaklarını söyledi. Hepimizin sevdası Kahta ve dolayısıyla Kahtaspor’dur. Kahtaspor Kahtalılarındır. Kahta’da bu takımın sıkıntılarını giderecek yürekli insanlar vardır. Takıma destek çıkan herkese yönetimimi adına şükranlarımı sunuyorum ”ifadelerini kullandı.