GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2018 18:36   Güncelleme : 31-12-2018 18:36

Kaya'ya

Adıyaman Kömür Belde Belediye Başkanlığına kayyum olarak görevlendirilen Adem Kaya, kısa süre içerisinde Kömür Beldesine yaptığı alt ve üst yapı çalışmaları, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ve hayata geçirdiği projelerle Kent ve Başkan Dergisi tarafından "Yılın kayyum belediye başkanı" ödülüne layık görüldü.

Kaya'ya

 

Kayyum olarak Kömür Belde Belediyesi'nde atanmasının ardından beldenin çehresini değiştiren Adıyaman Vali Yardımcısı Adem Kaya, ödüle layık görüldü.

 

Bilecik Belediyesinin ev sahipliğinde Türkiye'nin 7 bölgesinden büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımıyla "Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni" düzenlendi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen "Kent& Başkan 2018 Ödül Töreni" ne, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, belediye başkanları ile kurum temsilcileri katıldı.

Düzenlenen ödül töreninde Kömür Belediye Başkan Vekili Adem Kaya, halkın verdiği oylarla yılın "Kayyum Belediye Başkanı" ödülünü aldı.

 

-"AMACIMIZ HALKIMIZA KALİTELİ HİZMET SUNMAK"

Yaptıkları çalışmaların vatandaşlar tarafından takip edilerek oylanıp “Kent ve Başkan Dergisi” tarafından ödüle layık görülmesinin kendileri için gurur kaynağı olduğunu belirten Kömür Belediye Başkan Vekili Adem Kaya, “Amacımız ödül almaktan ziyade vatandaşlarımıza kaliteli belediyecilik hizmeti sunarak halkımızın gönlüne dokunmaktır. Göreve geldiğimiz günden bu yana alt ve üst yapı anlamında beldemizde çok önemli çalışmalar hayata geçirdik. Yıllardır hizmet görmeyen belde ve mahallelerinde kanalizasyon, alt yapı, kilitli parke taşı ve asfalt olmak üzere vatandaşlarımız ilk defa ilk defa kaliteli Belediyecilik hizmetiyle tanıştı. Belde olduğu günden bu yana yıllardır hizmet ve yatırım yüzü görmeyen belde de birçok yatırımlar tamamlanırken, birçoğunda ise çalışmalar seri bir şekilde devam etmektedir. Tüm bu çalışmalardan dolayı bizleri bu ödüle layık gören Kent ve Başkan Dergisine ve çalışmalarımızı takip ederek oylayan herkese çok teşekkür ediyorum”dedi.

 

 

 

 

Kaynak:PHA