Şimdi Nerdeler - 1 paylaşan: Golbasim
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Teşekkürler...
Fadime 2014-04-22 21:39:10
Bu şiiri yazan sayın Durdu Yüce'ye, bu mükemmel şiiri vesilesiyle insanlara Gölbaşı'nın değerlerini hatırlattığı ve bizleri duygulandırdığı için gönülden teşekkür ederim.Kalemine ve yüreğine sağlık.Seslendiren ve emeği geçen herkese teşekkürler.
Namık Vakas Girişit Bey'e
Durdu Yüce 2014-04-21 16:50:36
Beyefendi araştırmayıp şiirime önyargıyla yaklaştığınız belli.Merhum Kürt Vakas , Berdoş Vakas ve Hacı Kelo'yu yakınen çok iyi tanıyorum.Şiirimi yazarken aklıma gelmemiş olabilir ama Berdoş Vakas zaten şiirimde var.Bunlar Gölbaşı'nın renkli ve çok değeli insanlarıdır.Aklıma o an gelmese de zaten hiçbir zaman unutulmazlar.Ailelerine saygılarımı sunar bu merhum insanlara Allah'tan rahmet dilerim.
Sayın Namık. Vakkas Girişit Bey'e
Duru Yüce 2014-04-21 16:31:11
Sayın beyefendi Adıyaman'ı dinlom şiirini ne okudum ne de sesli olaraktan dinledim.Dolayısıyla Şimdi Nerdeler isimli şiirim hiçbir yerden alıntı değildir.Tanıdığım ve o an aklıma gelen isimleri şiirleştirerek kaleme aldım.Bahsetmiş olduğunuz merhum Berdoş Vakas'ın ismi şiirimde zaten geçiyor.Adını yazdıklarım ve yazamadıklarım Gölbaşı'nın değerleridir.Hepsine Allah'tan rahmet diliyorum.Gölbaşı'nda doğup büyüdüğüm ve Gölbaşı'nı iyi tanıdığım için bu şiiri yazma gereği duydum.Saygılarımla...
Gölbaşılı hemşerilerime
Durdu Yüce 2014-04-21 16:18:45
Saygıdeğer Gölbaşılı hemşerilerim; Yorum ve talepleriniz üzerine, ŞİMDİ NERDELER isimli şiirimin ikinci bölümünü yazma gereği duydum. Saygıdeğer Gölbaşılı hemşerilerim, bu şiirimde de adını o an hatırlayamadıklarım veya tanımadıklarım mutlaka olacağı için sizlerden çok özür diliyorum. Onlar bir an hatırlanmayabilir ama hiçbir zaman unutulmazlar, onların yeri, gönlümüzün ve kalbimizin en derin yeridir, çünkü onların her biri ayrı ayrı Gölbaşı'nın değerli insanlarıdır. Adını yazabildiklerim ve yazamadıklarım, ebedi hayata kavuşmuş, Gölbaşı'nın değerli insanlarının hepsine ayrı ayrı ALLAH tan rahmet diliyorum, ruhları şad olsun diyorum. Yorum yazan, uzaktaki Gölbaşılı hemşerilerime çok çok teşekkür ederim. Sizler Gölbaşı'nı ne kadar özlüyorsanız, bizler de sizleri o kadar özlüyoruz. Hepinize selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Şiirimi yapan ve yayınlayan Gölbaşı Güncel Gazetesine, Sayın Ahmet Korkmaz beyefendi hocama ve şiirimi seslendiren Mehmet Ali Polat hocama,Stüdyo Efsane; Hasan Özdemir'e saygılarımı sunar teşekkürlerimi bildiririm.
Haci kelo
namik.vakas Girisit 2014-04-20 17:36:00
Bu siir i yazan arkadas kimse gölbasini tam taniyamamis birisi bence cünkü bir kürt vakkas emmi bir berdos vakkas rahmetli bir haci kelo rahmetli sadece bunlar bir kismi daha sayabilirim siir in Adiyamani düsünomdan alinti yapilmis sahsiyetlerle ilgili olan bir olayda cok ince düsünülmesi gerektigini cünkü o rahmetli olan insanlarin üzerinde ismini saymadigin insanlarin manevi haklari bulunmaktadir
saygilarimla
Şimdi nerdeler
Hasan Özdemir 2014-04-03 01:29:02
emeklere yüreklere sağlık bunun devamı olan şimdi nerdeler 2 çalışma aşamasında yakında sunacağız bizleri takip etmeye devam edin.
Toplam 6 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
DİĞER VİDEOLAR
Hasta Yakınları Güvenlikçileri Darp Etti
Hasta Yakınları Güvenlikçileri Darp Etti
İntihardan Boşanmak Üzere Olduğu Eşi Vazgeçirdi
İntihardan Boşanmak Üzere Olduğu Eşi Vazgeçirdi
İbrahim Öztürk Ak Parti'den İstifa Etti
İbrahim Öztürk Ak Parti'den İstifa Etti
Tutdere:
Tutdere:"Adıyaman Raporunu Genel Merkezimize Sunduk"
AK Parti, Adıyaman Adaylarını Tanıttı
AK Parti, Adıyaman Adaylarını Tanıttı
İYİ Parti'nin Adıyaman Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Kırmızı Oldu
İYİ Parti'nin Adıyaman Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Kırmızı Oldu
Doğum Sancıları Başlayan Kadın 3 Saatte Kurtarıldı
Doğum Sancıları Başlayan Kadın 3 Saatte Kurtarıldı
Hurda Kamyoneti Forklift İle Taşıdılar
Hurda Kamyoneti Forklift İle Taşıdılar
Zorba Olma Kanka Ol
Zorba Olma Kanka Ol
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.