Sayın Bülent Gardiyanoğlu'nun Kitabı

Sayın Bülen Hocamın Çıkan Yeni Kitabı
Bu makale 2015-07-20 10:37:22 eklenmiş ve 740 kez görüntülenmiştir.

      Değerli hocam Bülent Gardiyanoğlu’nun yeni kitabı çıktı bilgilerinize sunuyorum. Bülent Hocama buradan teşekkür ediyorum.

Bülen Gardiyanoğlun’a aşağıdaki linklerden ulaşa bilirsiniz. 

 

Bülent Gardiyanoğlu'nun uzun zamandır beklenen yeni kitabı çıktı. 

 

"Her Şey Hakikati Görmekle Başlar" kitabının arka kapak yazısı

Evrenin ilahi düzeniyle birlikte, doğadaki her canlı kendi tekâmül sürecinde Yaratıcısına doğru muhteşem bir uyum içerisinde ilerler.

Bu canlılar içerisinde bir tek İnsanoğlu, sistemi kontrol edebilme arzusuyla, tekâmül süreçlerinin dışına çıkmaya başladı.

Farkında olmadan, sınırlı dünya ömrümüzde Allah hakikatinden uzaklaşıp korkularımızla dünyalıklara tutunmaya başladık. Hak ile batıl birbirine karışırken, zihinlerimiz de karışmaya başladı!

Dikkatimiz nerede dağıldı? Yıllardır nerelerde oyalandık? Ruhlarımızı Yaratıcımıza ulaştırmaya çalışırken, şeytanın hileleriyle ne zaman yoldan çıktık?

Zihin sürekli bir illüzyon içerisinde, çocukken ekilenler, büyürken edindiğimiz tecrübeler, subliminal mesajlarla bilinçaltımıza sokulmaya çalışılan yönlendirme teknikleri. Başkalarının zihnindeki telepatik sinyallerin bizim zihnimizdeki yansımaları. Genetiğiyle oynanmış gıdaların duygularımız üzerindeki etkisi... Ellerimizle inşa ettiğimiz düzensiz hayatlar.

Tam bir çıkmazdayız! 

Bu kitapta bu güne kadar yaşadığınız ama anlam veremediğiniz birçok şeyin cevaplarını bulacaksınız. En önemlisi de insanoğlunun büyük bir oyun içerisinde nasıl da oyalanmaya terk edildiğini görecek ve bunu kimin yaptığını öğreneceksiniz…

Uyanma vakti geldi! Büyük bir illüzyonun içinde uyutuluyoruz!

Allah’ım senin yolunda ilerlemeye niyet edenler, ilerleyenler ve seni bulanlarla buluşmayı, onlarla aynı yolda yürümeyi nasip eyle.

Bütüne şifa olsun

Bülent Gardiyanoğlu
www.nefes21.com
www.facebook.com/bgardiyanoglu
www.twitter.com/bgardiyanoglu
www.instagram.com/bgardiyanoglu

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.