Mahmut Bozkurt İlçemize Geldi


Bu makale 2018-05-10 19:59:35 eklenmiş ve 542 kez görüntülenmiştir.
Etem Karaüzüm

Alternatif Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Lütfiye Hoca ile ben de İyi Parti İlçe binasına giderek “Hoş geldiniz” dedik. Ayrıca sorular yönelttik:

Örneğin şöyle dedi: ”Ben işmi gücümü bırakıp, Sn. Genel Başkanımız Meral Hanım’ın hatırından geçemedim ve yeniden siyasete döndüm…” Devam ederek:

“Birde ülkemizin şuan ki durumu içler acısı!.. “ Cümlesinden sonra acı gerçeklerimizin hepsini tane tane anlatarak, her ferdin anlayacağı dilden bizlere iletti…

Onu dinlerken, daha önce vatandaşlarımızdan şöyle bir cümle duymuştum: “Mahmut Bey İyi Parti-den aday olursa AKP’yi Adıyaman’da hayli zorlar!..” Cümlesini çok sayıda insanlar dile getirmişti.

Kendisine bunu sordum. Oldukça tatmin edici cümleler kurdu. Şimdiden şunu tahmin edemiyoruz. İl ve ilçelerini gezip görmek ve vatandaşlarla görüşmek lazım.

Ancak Mahmut Bey aynı zamanda ilimiz ve ilçelerimizde yakından tanınıyor. Gördüğüm kadarıyla insanlar ona güveniyor ve inanıyor…

İyi Parti yerinde ve iyi bir karar vererek, böyle topluma güven veren bir insanı partiye kazandırmayı başarmış durumda!..

Bir vatandaş olarak ben de; ‘TAMAM’ diyorum. Mahmut Beyi de kutluyorum. Başarılar diliyorum.

Adıyaman on yedi senedir AKP’nin yıkılmaz kalesi olmuştu. CHP’den aday olupta oylarımızla iki defa iki vekil seçtik. İkiside bizi sattı ve AKP’ye iltica ettiler. Hakkımız onlara zehir zıkkım olsun. Aslında söylenecek daha ağır sözcükler geliyor dilimin ucuna. Terbiyem onları söylemeye müsaade etmiyor!.. Vatandaşlarımızda onların yüzünden CHP’yi cezalandırdı. Bir daha vekil vermedi!..

İyi Parti’den – Chp’den – HDP’den en az birer vekil almalarını bekliyoruz. Vakit Tamam.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.