Cumhuriyet Halk Partililere Sesleniyorum!


Bu makale 2018-01-16 19:22:51 eklenmiş ve 1380 kez görüntülenmiştir.
Fatma Ulubey

Demokrasiyi içselleştiren bir gelenekten gelen CHP, çağdaş, demokrasinin bütün unsurlarını barındıran bir partidir .

Ìl ilçe kongrelerimizin gerçekleştiği şu günlerde

tüm üyelerimizin, il, ilçe başkanlarımızın, yönetim kurullarımızın  çok hassas davranması gerekir. Kongrelerin amacı örgütlerimizi güçlendirmek, varsa sorunları masaya yatırmak, çözüm önerilerini sunmak, partiyi iktidara taşımaktır. 

Partimizin kazananı kaybedeni yoktur, bu bir bayrak yarışıdır.  Her partilimizin bu  duyarlılıkla hareket edeceğine olan inancım tam. Parti ahlakı, parti disiplini de bunu gerektirir.

İçinde bulunduğumuz durum, OHAL koşullarında ve KHK'lerle yönetilen , kişinin temel hak ve özgürlüklerinin bir gecede  yok edildiği,  bir döneme tanık oluyoruz. Böyle bir ortamda   Halkın Cumhuriyet Halk Partisine olan beklentileri yükselmekte ve hatta   Ülkemizin  CHP'nin iktidarına büyük ihtiyacı vardır .

Herkes için hak, hukuk, Adalet diyerek yollara düşen  Genel Başkanımız,  dürüst liderimiz Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun mücadelesini asla sarsmadan , daha da ileriye götürmek gerekir.

CHP birikimli ve deneyimli kadrolarıyla, projeleriyle iktidara hazırdır. Bu da örgütlerimizin, Birbirine karşı sevgi, saygı, samimiyet , inandırıcılığıyla mümkündür. Enerjimizi asla kendi içimizde harcamamalıyız. 

CHP atanamayan öğretmenlerin sesidir,

Milyonlarca işsizin sesidir

Soma' da Ermenek' te maden işçilerinin sesidir

Çiftçinin, emekçinin , memurun, sesidir

CHP istismara uğrayan çocukların çığlığıdır.

Cumhuriyet Halk Partisi  tarihi misyonuyla dün Olduğu gibi bugün de  çağdaş , sosyal demokrat parti geleneğini gelecek nesillere taşıyacaktır. Bu birikime ve güce sahiptir.  Gelin hep beraber Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyalım!

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.