Bizleri Şaşırtıyorsun Diyanet


Bu makale 2018-01-09 19:50:52 eklenmiş ve 233 kez görüntülenmiştir.
Etem Karaüzüm

Kuzum siz o makamda sıkıldınız galiba? Size bir tavsiyede bulunmak istiyorum Sn. Diyanet Reisliği yetkilileri. Önümüzdeki Cuma günü başkan da dahil tüm üst düzey  çalışanınızı alarak, ”KARDAK KAYALIKLARINA “gidiniz. Önce nedenini açıklayayım: Hemen karşıdaki bizim olan adaya Yunanistan Başbakanı ve yanında en yüksek papazlarını da getirerek dini ayin yaparak, bize gözdağı verdiler…

Onların bu hareket ve şovlarına karşılık; diyanet Başkanı ve ekibi de Kardak Kayalıklarına gidip Cuma Namazını orada kılsanız ve de Milli ve Yerli bir hutbe yayınlasanız olmaz mı ?..

Böylece dokuz yaşındaki kız çocuğu evlenebilir, hamile de kalabilir!.. Mesajınızın günahından ve Vebalinden  belki kurtarabilirsiniz (!)

Hem de deniz havası teneffüs ederek, ellerinizi çocuklarımızın yakasından çekersiniz!..

Sayın Diyanet Reisi oturduğunuz koltuğun ilk sahibi Mehmet Rifat Börekçi Hazretleridir.1924-1941 yılları arasında görev yapan bu Kahraman Diyanet İşleri Başkanının kemiklerini sızlatıyorsunuz mide bulandıran açıklamalarınızla. Biz Vatandaş olarak o kurumdan yapılan açıklamaların faturasını millet olarak oranın başkanına keseriz!..

Bu saçmalıkları önleme yetkisi sizin inisiyatifinizdedir efendim!..

Bakın Sn. Başkan kurumunuzdan yapılan benzeri açıklamalar, sapıkları harekete geçirerek, gün aşırı çocukların taciz ve tecavüz haberleri yansıyor haberlere! Bütün bu olanlar sizi rahatsız etmiyor mu ?

Biz vatandaşlar çocuklarımızı ne zaman evlendireceğimizi çok iyi biliyoruz. Aklınızı kendinize saklayın ve görün ve düşüncelerinizi  kendi çocuklarınızda uygulayın bakalım!.. Yüreğinizden yanık kokusu geliyor mu gelmiyor mu görelim bir ?

Sn. Başkan burası; laik, sosyal, demokratik, hukuk devletidir. Adı da: Türkiye  Cumhuriyetidir. Kurucu babaları da; Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarıdır.

Bugün başkanı olduğunuz kurumunda Kurucu Babası Atatürk ve yukarıda yazdığım gibi ilk Diyanet İşleri  Başkanı Mehmet Rıfat Börekçi (1860-5 mart 1941)

 Bak kardeşim Bu millet, sizden öncede Müslümandı, sonsuza kadar da Müslüman olacaktır.

Bu Atatürk ve Cumhuriyet sevdamızı ne sen ne de başkaları engelleyemeyecektir!..

Ellerinizi çocuklarımızın üzerinden çekiniz, kadınlarımızın üzerinden çekiniz!.. Nokta.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.