Türkiye nereye gidiyor diye soruyorlar? İşte gittiği yer


Bu makale 2017-08-25 15:37:59 eklenmiş ve 223 kez görüntülenmiştir.

 

Reis, çıktı meydana...

Zaman zaman kamuoyunda, medyada, partimiz içinde kesinlikle arzu ve tasvip etmediğim tartışmaların yaşandığını görüyorum. Bu tartışmalarda birilerinin şahsım adına adeta racon kestiği, herkese adeta ayar vermeye çalıştığı anlaşılıyor. Burada bir kez daha açık ve net olarak ifade ediyorum. Kimsenin racon kesmesine de ihtiyacım yoktur. Eğer racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim bu da böyle biline…..

 

Cumhurbaşkanı şöyle istiyor’, ‘Reis şöyle düşünüyor…’ Bak benim ne düşündüğümü de biliyor! Bu tür yakıştırmalara asla itibar etmeyin. (Gazeteler, 21 Ağustos 2017)

 

Kendisi de Erdoğan gibi Milli Görüş’çü olan Erdoğan’ını en büyük destekçisi olan Ahmet Taşgetiren, 23.08.2017 tarihli Star Gazetesindeki köşe yazısında Erdoğan’ın geldiği noktayı şöyle açıklıyor: “Racon böylece devlet dilimize girmiş oldu. Racon, şu anda kullanılan muhtevası ile, yer altı dünyasında “Hâkim güç” adına -ki buna Kabadayı denir, Baba denir- konulan kuralı, tayin edilen haracı ifade eder” diyor. Erdoğan’ın en yakın dostu, arkadaşı, destekçisi Taşgetiren Erdoğan’ı kabadayılık yapmakla, mafya babalığına soyunmakla suçluyor.

Erdoğan’ın yol arkadaşı ve Erdoğan'ın çok iyi tanıyan Taşgetiren, Erdoğan’ın geldiği noktayı, Erdoğan'ın Türkiye’yi götürmek istediği yeri çok net olarak söylüyor.

 

Bu yönetim ve siyaset yapma anlayışı mı? Reislik yapılarak mı? Racon kesilerek mi? Türkiye lider ülke yapılacak. Hadi oradan sen de.

Bir çift lafımda bizim eve.

Toplum Erdoğan’dan ve Erdoğan’ın siyasetin yoruldu.

Toplum alternatif arıyor.

Eleştiriyi bırakalım.

Çözüm üretelim.

Halka gidelim. 

İktidar olmak, ülkeyi yönetmek, Türkiye’nin önünü açmak istediğimizi söyleyelim.

Türkiye’yi çağdaş, uygar bir ülke ve bilgi toplumu yapmak istediğimizi söyleyelim. 

Toplumu Erdoğan’a mahkûm olmaktan kurtaralım.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.