ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 22-03-2020 20:42

Adıyaman Valiliği Tarafından Vefa Sosyal Destek Grubu Oluşturdu

İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üzeri ve kronik hastalığı bulunanlara yönelik yapılan sokağa çıkma yasağında ihtiyaçların karışılayabilmesi için Adıyaman'da "Vefa Sosyal Destek Grubu" oluşturuldu.

Adıyaman Valiliği Tarafından Vefa Sosyal Destek Grubu Oluşturdu

İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üzeri ve kronik hastalığı bulunanlara yönelik koronavirüsüne karşı yapılan sokağa çıkma yasağında 81 ile gönderilen önlemler arttırılırken Adıyaman Valiliği tarafından, tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakınları bulunmayan 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın mağdur olmaması, temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere "Vefa Sosyal Destek Grubu" oluşturuldu.
Adıyaman Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakınları bulunmayan 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın mağdur olmaması, temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere üzer Vefa Sosyal Destek Grubu oluşturuldu. İkametinden ayrılmamalarına kısıtlama, yasaklama getirilen vatandaşlarımız Tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakınları bulunmayan 112, 155, 146 numaraları üzerinden ihtiyaçlarını bildirebilecektir."

Kaynak:PHA 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri