ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 20-03-2020 19:23

Muhtarlardan Başsavcı Çevik'e Ziyaret

Adıyaman Köy Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik'i ziyaret ederek mahallelerin sorunlarını görüştü.

Muhtarlardan Başsavcı Çevik'e Ziyaret

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı  Bozan Çevik, Adıyaman'da asayiş ve suç oranlarıyla ilgili yaptığı açıklamasında,  Adıyaman'da görev yapan muhtarlara çok büyük sorumluluklar düştüğünü kaydetti.
Çevik, özelikle yardıma muhtaç aileler konusunda muhtarların daha iyi çalışma yapmaları gerektiğini ve bu konuda Cumhuriyet Başsavcılığı olarak her konuda muhtarlar ile istişare içerisinde olacaklarını vurguladı.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, Adıyaman'a  ilişkin sohbet edilirken, Adıyaman Köy Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Haci Mustafa İlik ise, "Adalet bir toplumun olmazsa olmazıdır, Her alanı etkiler. Özellikle ekonomik olarak büyümede, ilerlemede, gelişmede adaletin ve hukukun üstünlüğüne inanıyoruz. Sayın başsavcımızın Adıyaman'a geldiği günden beri halk ile bir bütün olması ve özelikle asayiş konusunda üstün gayretler göstermesi ve bizleri kabul etmesinden dolayı kendilerine teşşekür eder çalışmalarında başarılar dileriz." dedi.

Kaynak:PHA 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri