ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 17-02-2020 21:55

Başkan Kılınç'ın, Halkla Buluşması Sürüyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yaptığı ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.

Başkan Kılınç'ın, Halkla Buluşması Sürüyor

Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük önem gösteren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, gün içerisinde yoğun mesaisinin dışında kalan zamanlarını vatandaşlarla bir arada geçirmeye devam ediyor.
Kimi zaman makamında ağırladığı, kimi zamanda evlerinde yada işyerlerinde ziyaret ettiği vatandaşlarla buluşan Başkan Kılınç, bu ziyaretlerde hemşerileriyle hem sohbet ediyor, hem de sorunlarını dinliyor.
Esnaf ziyaretlerinin sonuncusunu Eski Kahta Caddesi’ne yapan Başkan Kılınç, burada yaptığı konuşmada, vatandaşların beklenti, ihtiyaç ve sorunlarını birinci ağızdan dinlemek amacıyla sürekli onlarla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini kaydetti.
Kılınç," Ziyaretlerde, belediyemiz tarafından sürdürülen hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirmeleri bizleri oldukça mutlu ve motive ediyor. Hemşerilerimizin de destek ve duaları ile üretmiş olduğumuz projeler ve yapacağımız çalışmalarla Adıyaman’ımızı daha da ilerilere taşıyacağız inşallah.” diye konuştu.
Başkan Kılınç’ı her fırsatta yanlarında görmenin memnuniyetini yaşadıklarını söyleyen Eski Kahta Caddesi esnafı ise bu hassasiyetinden dolayı Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.
 

Kaynak:PHA 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri