BESNİ
Giriş Tarihi : 15-02-2020 22:30

Öğrenciler Koronavirüsü’ne Karşı Bilgilendirildi

Besni İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Besni İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlilerince Çin’de ortaya çıkan koronavirüsü salgınından korunma ve kontrol yöntemleri konulu bilgilendirme semineri verildi.

Öğrenciler Koronavirüsü’ne Karşı Bilgilendirildi

Besni İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine verilen seminerde Doktor Abdurrahman Arpacı, öğrencilere virüsten korunma ve kontrol yöntemlerini anlattı.
Besni İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mustafa Ocakçı, burada yaptığı konuşmasında, “Çin'de görülen koronavirüs salgını sebebiyle koruma ve kontrol  önlemlerinin alınması amacıyla okul olarak, Besni İlçe Sağlık Müdürlüğü'nden koronavirüsü ile ilgili öğrencilerimizin bilgilendirilmesi, koruma ve kontrol önlemlerinin alınması konusunda yeterli bilgi sahibi olmaları amacıyla girişimde bulunulmuştur."dedi.
Ocakçı, Besni İlçe Sağlık Müdürlüğü'nden gelen Doktor Abdurrahman Arpacı, Ebe Sibel Yılmazkurt ve Hemşire Hanife Kalman tarafından 160 öğrenciye  koronavirüs hastalığı, koruma ve kontrol  önlemleri ile ilgili  gerekli bilgilendirmenin yapıldığı belirterek Besni İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne katkılarından dolayı teşekkür etti.
 

Kaynak:PHA 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri