ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 26-09-2019 21:37   Güncelleme : 26-09-2019 21:37

Belediye ve Emniyet, Servis Şoförlerinin Sorunlarını Dinledi

Adıyaman Belediyesi Trafik Zabıta Amirliği ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü tarafından servis şoförlerine yönelik istişare toplantısı düzenlendi.

Belediye ve Emniyet, Servis Şoförlerinin Sorunlarını Dinledi

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Amirliği ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen programda, il merkezinde hizmet veren öğrenci servis şoförleri ile bir araya gelinerek, eğitimin okul dışındaki sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.
 
-"SERVİS ŞOFÖRLERİNDEN DESTEK VE ÖZVERİ İSTENDİ
 
Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programda; Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Amiri Yakup Erdoğan, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Sadullah İnan, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Mehmet Kilboz ile Toplu Taşıma Sendikası Adıyaman Şube Başkanı Mahmut Bektaş, öğrenci servisi şoförleriyle bir araya geldi.
 
S plakalı araçların karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerilerinin ağırlıklı olarak konuşulduğu programda, trafik, sinyalizasyon, yaya öncelikli trafik ve okul önlerinde uyuşturucuyla mücadele konularında da bilgiler verilip, servis şoförlerinden destek ve özveri istendi.

Kaynak:PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri