SİYASET
Giriş Tarihi : 18-09-2019 22:30   Güncelleme : 18-09-2019 22:30

CHP Heyeti Adıyaman’da İncelemelerde Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekillerinden Kocaeli Milletvekili Haydar Akan,Mersin Milletvekili Alpay Antmen,İzmir Milletvekili Kamil Sındır Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere Adıyaman’a bir dizi ziyaretler için geldi.

CHP Heyeti Adıyaman’da İncelemelerde Bulundu

Heyet ilk olarak Adıyaman Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birliği Başkanı Ziya Duran’a ziyaret gerçekleştirdi.
Gerçekleşen ziyarete Kocaeli Milletvekili Haydar Akan,Mersin Milletvekili Alpay Antmen,İzmir Milletvekili Kamil Sındır Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak ve parti yönetimi katıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekillerinden Kocaeli Milletvekili Haydar; yaptığı açıklamasında, "Adıyaman'a ilk kez geliyorum gerçekten sıcak bir karşılanmayla geldik. Sadece Adıyaman değil, bu hafta içerisinde 24  ayrı kent de  genel başkanımızın görevlendirmesiyle milletvekilleri heyetlerimiz olacak burada.  Abdurrahman Tutdere  dahil olmak üzere 4 kentin milletvekilleri arkadaşlarım ile beraber sivil toplum örgütleri ve alanda vatandaşlarımızın fikirlerini alacağız."diye konuştu.
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ise "Adıyamanlılara ulaşmaya çalışacağız. Hemşerilerimiz de  buradan sizin aracılığınızla'da  çağrıda bulunuyorum görüş ve önerilerinizi bize mesaj yoluyla da whatssaptan'da atabilirsiniz iletişim bilgilerimiz halkımıza açık bizim amacımız gerçekten mevcut durumdan ülkemize ve ilimizi kurtarma adına parlamento’da ikinci büyük parti olan cumhuriyet halk partisi olarak üzerimize düşen ne varsa  görevimizi en iyi bir şekilde yerine getirmektir. Bu kapsamda çalışmalarımız en iyi şekilde yerine getirilecek. Çalışma sonunda da değerlendirmeyi basınla paylaşacağız."dedi.
Adıyaman Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ziya Duranay da, CHP'li vekillerin ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
"Kendilerine hoş geldin diyorum. Bizlerde esnaf sanatkarın sorunlarını kendilerine dile getirdik,bizimde sıkıntılarımız var küçük esnaf, sanatkar yıllardır yarayan bir hale geldi, bunun sorunlarını vekillerimize ilettik, bu perakende yaşası sorunlarını ilettik, Adıyaman sorunlarından olan tarım sulama projelerini bir an önce meclise gündeme gelmesi konusunda kendilerine bu problemi ilettik."
Ziyaretten sonra Cumhuriyet Halk Partisi Heyeti Adıyaman Mor Pavlus Mor Petrus Kilisesi Adıyaman ve Çevre İller Süryani Kadim Metropoliti Melki Ürek, ziyaret ederek kiliseyi gezdi.

Kaynak:PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri