Memur-Sen, Ali Deniz'le Güven Tazeledi

Memur- Sen Adıyaman İl Temsilciliği'nde temayül yoklaması heyecanı yaşandı. Temayül yoklamasına tek aday olarak katılan Ali Deniz, temayül yoklamasına katılan tüm delegasyonun oylarını alarak Memur Sen Adıyaman İl Temsilciliğine yeniden seçilerek güven tazeledi.
Bu haber 2019-07-03 16:28:17 eklenmiş ve 52 kez görüntülenmiştir.

Temayül yoklamasına, Memur -Sen Konfederasyonu Adıyaman İl Temsilciliğine bağlı sendikaların şube başkanları, il temsilcileri ile beraber tüzüklerine göre bildirilen delegeler katıldı.
Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı temayül yoklaması sonucunun ardından açıklamalarda bulunan Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz, "1995’te Kurucu Genel Başkanımız Merhum Mehmet Akif İnan ile başlayan soylu mücadelemizi, güçlendirerek sürdürüyoruz. 'Yerelden evrensele' şiarıyla başlanan yolculukla Memur-Sen, bugün şehirlerden ilçelere, beldelerden köylere kadar ülkemizin her yerleşim biriminde temsilcileri, üyeleri ve gönüllüleri bulunan en büyük konfederasyon haline geldi" dedi.
Deniz, Memur-Sen'in, örgütlülüğünden aldığı güçle, özgürlük anlayışı ve evrensel sendikacılık ilkelerine bağlılığıyla hareket ettiğini belirterek, şöyle devam etti:
"Memur-Sen bayrağını onurla, izzetle taşıdık, taşıyacağız; yapıcı ve inşacı kimliğimizle sorunların parçası değil çözümün paydaşı olma yolunu seçtik, seçeceğiz. Birlikte yaşama kültürünü hep canlı tuttuk. Ayrıştırıcı değil birleştirici tutum içinde olduk, ötekileştirmeden herkesi kucakladık. Bu düsturla yolumuza devam edecek,  stratejilerimizi oluşturup ve eylemlerimizi gerçekleştirirken hiçbir zaman sadece 'hep ben kazanayım' yaklaşımında olmadık, olmayacağız. Adıyaman'da , milletin ve kamu çalışanlarının kazandığı yol ve yöntemler izleyeceğiz."

Kaynak:PHA

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.