ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 28-06-2019 20:29   Güncelleme : 28-06-2019 20:29

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan sevgi evlerinde kalan çocuklar çeşitli etkinliklerle başladı.

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Okulların tatil olmasıyla sosyal, sportif ve kültürel etkinliklere ağırlık veren yöneticiler, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini göz önünde bulundurarak bir dizi faaliyet düzenliyor.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, yaptığı açıklamada, iller arası gezi, piknik ve spor kursları başta gelen etkinlikler arasında yer aldığını kaydetti.
-"ÇOCUKLAR BİZİM KARASEVDAMIZ"
Çelik, "Çocuklar bizim kara sevdamız. Çocuklarımızın gelişimi bizim için çok önemli, bu anlamda hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Çocuklarımızın yaşlarını ve fiziksel gelişimleri göz önünde bulundurularak değişik kurslara yönlendiriyoruz. Çevre illere kültürel geziler düzenleyerek hafta içi hafta sonu gözetmeksizin piknik programları düzenliyoruz. Çocuklarımız yaz aylarında yüzmeyi çok seviyor, çocuklarımızı bu tür kurslara göndermek bizi mutlu ediyor. Çocuklarımızın manevi kültüre sahip olmalarını önemsiyoruz bu anlamda da Kur'an kursuna yönlendiriyoruz."ifadelerini kullandı.
 

Kaynak:PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu