ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 27-06-2019 20:28   Güncelleme : 27-06-2019 20:28

Belediye Başkanı Kılınç, Vatandaşlarla Buluştu

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kısa süre içerisinde yenileme çalışmalarına başlanacak olan Demokrasi Parkında incelemelerde bulunup, vatandaşlarla sohbet etti.

Belediye Başkanı Kılınç, Vatandaşlarla Buluştu


Adıyaman Belediyesi tarafından kısa süre içerisinde yenileme çalışmalarına başlanacak olan Demokrasi Parkında incelemelerde bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, parkta dinlenen vatandaşlarla sohbet etti.
Vatandaşlardan sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Kılınç, tek gayelerinin her şeyin en iyisine layık olan Adıyamanlılara hak ettikleri hizmetleri en kısa sürede ulaştırmak olduğunu dile getirdi.
Demokrasi Parkı’nın kısa süre içerisinde yenileneceğini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, şunları söyledi:
"Adıyaman’ın çehresini değiştirmek ve hemşerilerimize daha çok yeşil ve sosyal alan açmak için başlattığımız çalışmalar kapsamında mevcutta bulunan Mimar Sinan ve Demokrasi Parklarımızda yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Mimar Sinan Parkında devam eden çalışmaları etap etap tamamlayıp, halkımızın hizmetine açacağız. Bunun yanında kısa süre içerisinde başlayacağımız Demokrasi Parkındaki yenileme çalışmalarıyla da bu parkımızı daha kullanılabilir hale getireceğiz. Bunun için arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyor."
Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a, Belediye Başkan Yardımcıları Şerif Ayaz ile Mithat Töken ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu