EĞİTİM
Giriş Tarihi : 27-06-2019 20:26   Güncelleme : 27-06-2019 20:26

Altın Yürekler Çocuk Korosu, 'Türkiye Korolar Şenliği' Yarışmasına Katıldı

Altın Yürekler Çocuk Korosu, 11-17 Haziran'da Ankara Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Salonu'nda düzenlenen 'Türkiye Korolar Şenliği' yarışmasında Adıyaman'ı temsil etti.

Altın Yürekler Çocuk Korosu, 'Türkiye Korolar Şenliği' Yarışmasına Katıldı

Eğitimde Değerler Projesi (EDEP) kapsamında yürütülen Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Altın Yürekler Çocuk Korosu, 11-17 Haziran'da Ankara Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Salonu'nda düzenlenen Türkiye Korolar Şenliği yarışmasında Adıyaman'ı temsil etti.
Koro Şefi Ece Apaydın ve Piyano Eşlikçi Derya Akan yönetiminde yarışmaya katılan Milli Eğitim Müdürlüğü Korosu, juri üyelerinin büyük beğenisini kazanarak, "Yapıtı Yorumlamada Koro-Çalgı Uyumu Başarı Ödülü" ve "Özendirme Ödülü" ne layık görüldü.
Yarışmaya katılan öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, tarafından katılım belgesi ve hediye takdimi gerçekleşti.
Ödül töreninde konuşma yapan sayın Alagöz, bu tür etkili çalışmaların bireyin gelişimi ve özgüveni üzerinde olumlu etki bırakacağını, çalışmaların devam etmesi için gerekli destekleri vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Kaynak:PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu