GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2019 20:39   Güncelleme : 26-06-2019 20:39

Gölbaşı Kent Konseyi’nin Yeni Başkanı Lütfiye Vuruşkan Oldu.

Gölbaşı Kent Konseyi’nin seçimli Genel Kurulu yapıldı. Konsey yeni başkanını seçti. Gölbaşı Kent Konseyi’nin olağan Genel Kurulunda Lütfiye Vuruşkan Gölbaşı’nın yeni kent Konseyi Başkanı oldu.

Gölbaşı Kent Konseyi’nin Yeni Başkanı Lütfiye Vuruşkan Oldu.

 

Gölbaşı Belediyesi Meclis Salonunda yapılan Genel Kurul Toplantısında oy çokluğu ile Gölbaşı Kent Konseyi Başkanı olarak seçilen Vuruşkan,”Önceki Kent Konseyi yönetimine Gölbaşı için yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Kent konseyi olarak bundan sonra paydaşlarımızla, gönüllülerimizle tüm halkla Gölbaşı’na en iyisini yapabilmek için elimizi taşın altına koyarak çalışmalar yapacağız. Gölbaşı Kent Konseyi’ni, örnek ve saygın bir yapı haline gelmesi için çalışacağız. Güçlü çalışma kadromuzla, birlik ve beraberlik içerisinde belediyemizin bizlere verdiği destekle toplumun kangren haline gelmiş sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağız. Başta muhtarların, dernek yönetimlerinin kent konseyi idaresinde yer alması sorunların çözümü noktasında çok önemlidir.

 

Bu nedenle bugün yapılan kent konseyi seçimlerinde bizi yalnız bırakmayarak oy kullanmaya gelen STK’lara, derneklere, oluşumlara ve muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu