ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 18-06-2019 19:55   Güncelleme : 18-06-2019 19:55

Yarım Asırlık Muhtar 26.Yılına Start Verdi

Mara Mahallesi’nde 25 yıldır muhtarlık yapan Celal Bağır muhtarlığı 6. döneminde rakipsiz olarak 25 yıl sonra Uluca mi Mahallesinde tekrar kazandı. Celal Bağır yapılacak daha çok iş olduğunu ve bu süreci de eksikleri tamamlamak için geçireceğini söyledi.

Yarım Asırlık Muhtar 26.Yılına Start Verdi

-"KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN GECİKMESİ BENİ MUHTARLIĞA İTTİ"
Muhtar Bağır, 25 yıldır Mara Mahallesinde muhtarlık yaptığını söyledi.
Ulucamii Mahallesinde ev ve işyerinin olmasından dolayı özelikle mahalle halkının da Ulucami Mahallesinden tekrar aday olması için yoğun talepleri olduğunu kaydeden Bağır, açıklamasına şöyle devam etti:
"Yapılacak daha çok iş var ve bu süreci de eksikleri tamamlamak için geçireceğim. Aslında 25 yıl muhtarlık sürecini bitirecektim. Ulucamii Mara ve Musalla mahallesinde önem arz eden Kentsel dönüşümün gecikmesi beni yeniden muhtarlığa itmiş oldu. 3 mahallerinde seçmenleri benim bilgi ve birikimden dolayı yeniden muhtar olmam konusunda destek verdiler. Yarım asırlık muhtarım. Bugüne kadar kimseyi küçük görmedim, her şeyi alttan aldım. Bu yüzden muhtar seçildim. Şimdi yapacak işlerimiz var. İnşallah Kentsel Dönüşüm projesini  tamamlayacağız bana 30 yıl boyunca destek olan Başta Mara ve Ulucamii Mahallesinde oturan herkese teşşekür ederim." dedi.
 

Kaynak:PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
RÖPORTAJLAR
Bipolar Farkındalık
Bipolar Farkındalık