SİYASET
Giriş Tarihi : 13-06-2019 20:40   Güncelleme : 13-06-2019 20:40

Seçim Çalışmaları İçin İstanbul'u Mesken Tuttular

Siyasi temsiliyeti açısından İzmir'de uzun yıllardır Adıyamanlıları en iyi şekilde temsil eden bundan önceki dönemde AK Partiden Torbalı belediye başkanlığını yapan Adnan Yasar Gülmez, 31 Mart yerel seçimde Karabağlar Belediye Başkan adayı olan Bilal Doğan, İzmir'de Basın camiasının duayenlerinden Gazeteci-Yazar Halit Tunç, 23 Haziran'da İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarını yapmak için İstanbul'u mesken tuttu.

Seçim Çalışmaları İçin İstanbul'u Mesken Tuttular

İstanbul ziyareti sırasında, ilk fırsatta beraberinde Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Cuma Durak, iş adamlarından Selim Sarıdoğan ve Şükrü Orak, Gazeteci Gökhan Bayram ile birlikte Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit'i ziyaret etti.
Heyet, daha sonra Adıyamanlılar Vakfını, Tekstilci iş adamı Wiens Kıds'in sahiplerinden Tekin Saridoğan, Demka Tekstil'in sahiplerinden Süleyman Demir, Adıyaman Pazarı'nın sahibi Gazeteci-Yazar Abdulkerim Sonkaya'yı işyerin de nezaket ziyaretinde bulundu.
İzmir heyeti, Adıyamanlilar Vakfı'nda kurucu üyesi Mahmut Göksu, Vakıf Başkan Vekili Abuzer Korkmaz, başkan yardımcılarından Cuma Durak ve Hasan Demir karşılandı.
 

Kaynak:PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
RÖPORTAJLAR
Bipolar Farkındalık
Bipolar Farkındalık