Avukat Halil İbrahim Ekizler, AK Partiden Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Avukat Halil İbrahim Ekizler Mart 2019 yerel seçimlerinde Gölbaşı Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Bu haber 2018-11-12 13:47:30 eklenmiş ve 2044 kez görüntülenmiştir.

 

Ekizler adaylık açıklamasında şunları söyledi:” Gölbaşı ilçemiz, bulunduğu konum gereği doğu ile batının birleşim noktasında, gölleri ve doğal güzellikleriyle  Allah vergisi ciddi avantajları barındırması ve aynı zamanda insanın yönünün batıya dönük olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında ilçemize yönelik yerel hizmetlerde atılacak her bir adım kendini fazlasıyla göstereceğinin en başlı göstergesidir. Bunları değerlendirmek, ilçemize hizmet getirmek ve hizmet odaklı çalışma esası desturu ile yola çıkıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde biz de bu millete, atalarımızın doğup yaşadığı Gölbaşı’mıza hizmetkar olmaya talibiz.

 

Hizmeti bir bayrak yarışı olarak gördüğümüz için, biz bu yarışın neresinde olabiliriz, hizmet çıtasını günün koşullarında nereye kadar yükseltebiliriz? Tüm bunların arayışında ve derdindeyiz. Bugüne kadar memleketimize taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Lakin devir ve zaman değişiyor, nesiller değişiyor. Bu bağlamda Gölbaşı’nda da bir vizyon değişikliği olması gerektiğine inanıyoruz. Cumhurbaşkanımızın koyduğu hedeflere uygun ve aynı hızda uyum sağlayabilecek yol ve yöntemlerle, istişare ve hizmetkar olma anlayışıyla ilçemizin tamamını kucaklayan anlayış içerisindeyiz. Genel Başkanımızın ve partimizin teşkilatlarının tensibi olması durumunda ‘Bismillah’ diyerek, bu yola talibiz. Allah öncelikle memleketimizin hakkına hayırlısını  ve sonrasında ise bizim hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Gölbaşılı hemşerilerime sevgi,  ve saygılarımı sunuyorum, dualarını bekliyorum.

 

 

ETİKETLER : Avukat Halil İbrahim Ekizler AK Parti Aday ;Adayı Belediye Başkanlığı Gölbaşı Adıyaman
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Salih Asiltürk 2018-11-13 17:52:25
Basarilar Dilerim Kardesime...
Mobil
Fahri başpınar 2018-11-12 19:36:33
Maşallah Allah cc kolaylaştırsın hayırlı olsun inşallah selametle
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.