Ramazan Çakmak AK Partiden Aday Adaylığını Açıkladı

İş insanı ve politikacı Ramazan Çakmak 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Kahta Belediye Başkanlığı için AK Partiden aday adayı olduğunu düzenlediği bir basın toplantısında açıkladı.
Bu haber 2018-09-19 19:13:50 eklenmiş ve 415 kez görüntülenmiştir.

 

Çakmak, iş hayatında gösterdiği başarıyı siyasi hayatında da göstereceğinin altını çizerek Kahta’yı yaşanılır bir şehir haline getirmek ve Kahtalı hemşerilerine hizmet etmek için aday adayı olduğunu şöyle açıkladı: 

 

“ Değerli basın mensupları;

 

2019 Yerel Seçimlere kısa bir süre kaldı. Bu yaşadığımız süreç ülkem için hayati öneme sahiptir. Çünkü, daha önce dış güçlerin desteği ile yaşanan olaylar hala zihnimizde yerini korumaktadır. Ülkemin gelişmesine set kuran zihniyet, şimdi ekonomimiz ile bizi bize düşürmeye çalışmaktadır. Nerede olursa olsun yaşanan bir olumsuz hareket her yeri etkilemektedir.

 

Yaklaşan yerel seçimlerin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. En son Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aldığımız oyu düşürmek için muhalefet gizli kapılar arkasında ittifak tezgahları kurmaktadırlar.

 

Halkımız tüm bunları biliyor ve oynanacak oyunları bozmak, halkın gerçek iradesinin hakimiyetini sürdürmek için üzerine düşen vazifeyi yerine getirmektedir. Fakat halkın bunu gönül rahatlığı ile yapması için yerel seçimlerde halktan olan adayların gösterilmesi gerekmektedir.

 

Cumhurbaşkanımız, yerel seçimlerle alakalı yaptığı tüm konuşmalarda ‘’Karşılığı olan güçlü isimlerle seçime gireceğiz’’ cümlesi beni hareketlendirdi, bu ilçe için hizmetin ve değil elini, bedenini taşın altına koymanın vakti diyerek, 2019 yerel seçimlerde AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı olacağımı açıklıyorum.

 

Ben 25 yaşında ticari hayatıma başladım. O günden bu yana adımlarımı sağlam attım, hiç duraksamadım, tökezlemedim ve sürekli ileriye doğru gittim. Yönetim kurulu başkanı olduğum şirket başarısından dolayı her yıl çeşitli ödüllere layık görüldü. 2013 yılından beri Adıyaman Ticaret Sanayi Odasında meclis üyesi seçildim ve hala bu görevim devam etmektedir.

 

Siyasi geçmişim ise 1995 ten beri değişik partilerin önemli kademelerinde yer aldım. 2009 yerel seçimlerinde tabanımın desteği ile Belediye Meclis Üyesi seçildim ve aynı zaman da Belediye Başkan Yardımcısı görevini zaman zaman üstlendim.

 

Kahta’da AK Parti’nin bayrağını daha yüksek zirvelere taşımak için, tüm seçimlerde gönüllü olarak, bana destek veren halk desteği ile beraber mücadele ettik. Hepsinde güzel sonuçlar elde ederek, ülkeme hizmet ettim.

 

Cumhurbaşkanımızın aday kriterlerinin hepsi bende mevcut, ticari, siyasi başarılarımla beraber büyük bir oy potansiyelimin olduğunu ifade etmek istiyorum. Buradan halkımın önünde şu sözü veriyorum. Ben hazır olan, kemikleşmiş oylara güvenerek aday olmayacağım, mevcut aldığımız oyun üzerine binlerce oy ekleyerek partimin yerel seçimlerindeki başarı çizgisinin kat kat üzerine çıkaracağımı söz veriyorum.

 

Partim beni uygun gördüğü takdirde, güçlü kadro ve ekibimle bu ilçeyi daha güzel yaşanır bir duruma getirmek için mücadelemi sürdüreceğim.

 

Bu ilçe için bu güne kadar seçilerek hizmet eden tüm Belediye Başkanlarına halkım adına teşekkür ediyorum. Asla bir zümrenin başkanı olmayacağımı, tek dayanağımın ve hesap soranın halk olacağını, şeffaf ve ileriye dönük vizyonu olan bir anlayış ile halkımın hizmetkarı olamaya talibim.

 

Aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ben oy potansiyeli ve hizmet konusunda en iyisini yapacağımın sözünü veriyorum. Rabbim bu kutlu yolda ayaklarımızı sabit kılsın, ülkemi dış güçlere karşı hep güçlü ve hükümdar kılsın” dedi.

 

 

ETİKETLER : Kahta Adıyaman Ramazan Çakmak AK Parti Aday Adaylığını Açıkladı Belediye Başkanlığı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.