AK Parti İl Teşkilatı, Mahalle Başkanlarıyla Biraraya Geldi

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe teşkilatı Ocak ayı mahalle başkanları toplantısını gerçekleştirildi.
Bu haber 2018-01-26 13:28:49 eklenmiş ve 221 kez görüntülenmiştir.

Düzenlenen mahalle başkanları toplantısına AK Parti Adıyaman Milletvekili İ.Halil Fırat, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Av.Mustafa Alkayış, Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Ziya Başaran ve Mahalle Başkanları katıldı.
Mahalle Başkanlarıyla yapılan toplantıları önemsediklerini belirten Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, ”19 Kasım Merkez İlçe Kongremizi gerçekleştirdikten sonra Merkez İlçe Teşkilat Başkanlığımız koordinesinde 33 Mahalle Başkanı ve Mahalle Yönetim Kurulumuzu hızlı bir şekilde güncelledik. 33 Mahallemizin 28 mahalle toplantılarına bizzat merkez ilçe başkanı olarak katılıp, çalışmaları yerinde inceledim ve mahalle teşkilatımız ile bir araya geldim. Tüm Mahallelerimizi ziyaret ettikten sonra sandık yönetim kurullarını oluşturup, 2019 yılında Türkiye için dönüm noktası olacak yerel ve genel seçimlerde teşkilatımızı daha eğitimli ve dinamik bir şekilde seçime hazırlayacağız. Mahalle başkanlarımız ile her ay bir araya gelerek toplantılarımızı gerçekleştireceğiz. Bugünde ilimiz milletvekili sayın İbrahim Halil Fırat’ın katılımıyla mahalle başkanlarımızla bir araya geldik. Amacımız 2019’da yapılacak olan seçimlere en iyi şekilde hazır olmaktır. Bugün bizlerle birlikte olan ilimiz milletvekili İbrahim Halil Fırat’a ve değerli mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti’de yapılan seçimlerin bir gün sonrası yeniden seçim olacakmış gibi çalışmaların her zaman devam ettiğini belirten AK Parti İl Başkan Yardımcı Mehmet Dağtekin, “Mahalle Teşkilatları partimizin en temel taşı olarak yer almaktadır. Çalışmalara en temelden başlayan Merkez İlçe Teşkilatımızın gayreti bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. 2019 yılına son hızla hazırlanan ve heyecan içerinde çalışmalar yürüten Mahalle Başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ederim." Şeklinde konuştu.
Ülke geneli başlatılan kongrelerle birlikte teşkilatlara yeni bir heyecan geldiğini ve yapılan bayrak değişimiyle birlikte 2019 seçimlerine hazırlandıklarını belirten AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, “Yapılan Mahalle toplantıları teşkilata ciddi bir heyecan getirdi, 2019 yılına hız kesmeden hazırlanan teşkilatın var oluşu ziyadesiyle bizleri mutlu ediyor. Adıyaman da olduğum sürelerde mahalle toplantılarına bizzat katılıp o heyecana ortak olup Mahalle Yönetimlerimiz ile seçimlere yönelik istişarelerde bulunduk. Ülkemizin bu zorlu sürecinde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın yanında olduğumuzu her zaman çalışarak göstermek zorundayız. 2019 yılı ehemmiyeti yüksek bir yıl olup gayret ve azim ile çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz. Bu hassasiyet ve gayreti gösteren Mahalle Başkanlarımıza, teşkilatımıza hassaten teşekkür ediyorum."

 

Kaynak : PHA

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Gölbaşı Güncel             <   
Copyright 2013 Gölbaşı Güncel Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site KOMMANGENE Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.